2017 highlights

2017 HIGHLIGHTS

To był dobry rok. Nawet bardzo. Na tyle dobry, że muszę się tym z Wami podzielić:

ZIMA - Kampania Nike Woman

Zaczął się mocno, od kampanii dla Nike Woman, którą kojarzycie może z dużych bilboardów na mieście (największych w mojej dotychczasowej karierze:)) Ale polecam obejrzenie całości - miałem okazję pracować z naprawdę wystrzałowymi dziewczynami. Mocno się nad tą sesją napracowaliśmy - kilka dni zdjęciowych, masa lokacji, długie godziny i niskie temperatury - #niemasorry. Ale dzięki zaangażowaniu ekipy i cierpliwości bohaterek daliśmy radę.

WIOSNA - Nike Air Max Day 2017

Z pośród kilku sesji, które zrealizowałem w tym roku dla Nike, koniecznie muszę wspomnieć jeszcze o zdjęciach, które robiliśmy przy okazji urodzin Air Maxów. Dlatego, że uważam je za jedną z lepszych kampanii, które zrobiłem w życiu - takie połączenie sportu z lifestylem i odrobiną szaleństwa, to właściwie to co zawsze chciałem fotografować. Kolejne duże produkcyjnie przedsięwzięcie, wiele dni zdjęciowych, plenery, studio, a przede wszystkim praca z inspirującymi ludźmi. Zobaczcie zdjęcia plenerowestudyjne i koniecznie case study całego wydarzenia.

LATO - Kampania Car2Go

W czerwcu spędziłem 2 tygodnie w Stanach i w Kanadzie  na zdjęicach dla Car2Go. To, jak dotąd, największe wyzwanie, największa przygoda i największa satysfakcja w moim fotograficznym życiu. Sesja w Ameryce, dla amerykańskiego klienta, do tego tak duża i skomplikowana produkcyjnie to wiadomo - spełnienie marzeń. Ale własny plan zdjęciowy w Nowym Jorku, o czym marzyłem odkąd 10 lat temu pierwszy raz znalazłem się w tym mieście, to właściwie bajka! Living the dream;)

JESIEŃ - Kampania Durex China

Jesień przyniosła kolejną zagraniczne zagraniczne zdjęcia, tym razem na drugim końcu świata - w Szanghaju. Totalnie szalona i nieprzewidywalna przygoda, która - podobnie jak amerykańska - dała mi ogromną dawkę doświadczenia i pewności siebie. Otworzyła mi też oczy na wiele spraw, ale nie związanych bezpośrednio z fotografią, więc o tym innym razem.

Ten rok, to oprócz przełomowych wydarzeń, także dobry rok kontynuacji:
Współpracy z Intruzem, który nieustannie godzi się na wszystkie szalone sesje, które tworzymy razem z Mr_Osom. Między innymi  i .
Współpracy z Apartem - między innymi, przy bardzo fajnej, lifestylowej sesji z dzieciakami.

A także kolejny rok w którym mogłem poznać i fotografować naprawdę ciekawych i inspirujących ludzi. Co jest dla mnie chyba największą zaletą tego zawodu.

Miałem to szczęście, że obdarzyli mnie zaufaniem i skłonni byli wziąć udział w tej przygodzie, nawet jeśli wiązało się to z bieganiem po kostki w błocie przy ledwie 2 stopniach powyżej zera.

Tak było. Mam nadzieję, że kolejny rok przyniesie równie wiele wyzwań i przygód! Aha, bym zapomniał - w tym roku udało mi się wreszcie otworzyć nową stronę internetową. Myślę, że znacznie lepiej na niej widać moje portfolio. Zacząłem też bardziej konsekwentnie ogarniać instagram. Zresztą:
Sprawdź to!!!
DZIĘKUJĘ!!! WOJTEK RUDZKI